Rok szkolny 2019/2020 Rok szkolny 2018/2019 Rok szkolny 2017/2018 Rok szkolny 2016/2017 Rok szkolny 2015/2016

Osiągnięcia

Rok szkolny 2017/2018

KONKURS MIĘDZYNARODOWY

OSIĄGNIĘCIA

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr"

III miejsce - Jakub B. kl. VIIb

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pangea"

II miejsce - Jakub B. kl. VIIb

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wynik bardzo dobry - Jakub B. kl. VIIb

wyróżniony - Krzysztof M. kl. VIIa, Amelia B. kl. VIIa, Maciej S. kl. Vb, Natalia K. kl. Vb, Maksymilian Z. kl. III, Bartosz R. kl. III, Jan S. kl. III

 

 

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

OSIĄGNIĘCIA

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna "Olimpus"

I miejsce - Kaja M. kl. VIb

XI Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

wyróżnienie - Krzysztof H. kl. VIIa, Maciej K. kl. IIIe

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny

finalista - Krzysztof H. kl. VIIa

 

 

KONKURS WOJEWÓDZKI

OSIĄGNIĘCIA

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z matematyki

Laureat - Jakub B. kl. VIIb

 

 

KONKURS POWIATOWY

OSIĄGNIĘCIA

I Warszawski Konkurs Informatyczny "Bezpieczni w sieci"

II miejsce - Filip K. kl. VIIb

I Warszawski Konkurs Przyrodniczo - Informatyczny "Multimedialne Nauki Przyrodnicze"

I miejsce - Maciej S. kl. Vb

XII Warszawski Konkurs Matematyczno - Informatyczny "Multimedialna Matematyka"

III miejsce - Franciszek W. kl. VIc

IV Warszawski Konkurs Techniki czytania dla klas II

II miejsce - Jakub C. kl. IIa

wyróżnienie - Krzysztof L. kl. IIa

Warszawski Konkurs "Mała Olimpiada Matematyczna"

I miejsce - Maksymilian Ż.

III miejsce - Matylda K.

Warszawski Konkurs "Czytam więc jestem"

II miejsce - Hanna K. kl. IIIe

Warszawski Konkurs Plastyczny "Kraina wolnego czasu"

wyróżnienie - Katarzyna N-K kl. VIIb

Windsurfing jest super

laureat - Yelizaveta K. kl. VIIb, Natalia W. kl. VIIb, Oliwia M. kl. VIIb, Katarzyna N-K kl. VIIb, Patrycja A. kl. Vb

 

KONKURS DZIELNICOWY

OSIĄGNIĘCIA

Dzielnicowy Konkurs "Maraton matematyczny"

I miejsce - Jakub B. kl. VIIb

II miejsce - Amelia B. kl. VIIa

III miejsce - Filip K. kl. VIIb

Bielański Konkurs Recytatorski "Warszawa lirycznie"

I miejsce - Brunon W. kl. Vc

IX Festiwal Osiągnięć Bielańskich Placówek Oświatowych

wyróżnienie - Brunon W. kl. Vc, Franciszek W. kl. VIc

V Bielański Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

I miejsce - zespół w składzie Jakub J. kl. VIIb, Maja B kl. VIb, Martyna R. kl. Vb

Bielański Konkurs Recytatorski

III miejsce - Wiktoria K. kl. VIIc

Dzielnicowy Konkurs "Powstanie warszawskie 1944 w poezji, pieśni i teatrze"

I miejsce - Brunon W. kl. Vc, Franciszek W. kl. VIc - kat. wokalno - instrumentalna

II miejsce - Jan W. kl. VIIa - kat. recytacja

III miejsce - Krzysztof M. kl. VIIa, kat. recytacja

Bielański Konkurs Fotograficzny "Flora i Fauna w obiektywie"

I miejsce - Jakub M. kl. IIa

wyróżnienie - Franciszek W. kl. IIIa

Spacer po Bielanach

nagroda - Tomasz K. kl. VIIa, Roksana S. kl. VIIc

wyróżnienie - Katarzyna N-K. kl. VIIb

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej

I miejsce - chłopcy

V miejsce - dziewczęta

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce nożnej

II miejsce - dziewczęta

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini piłce siatkowej

V miejsce - chłopcy

VI miejsce - dziewczęta

Turniej Mini Siatkówki dla dzieci ze Szkół Podstawowych "Radosna Siatkówka"

IV miejsce

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w mini koszykówce chłopców i dziewcząt

VIII miejsce - chłopcy

IX miejsce - dziewczęta

Mistrzostwa Dzielnicy w tenisie stołowym

II miejsce - Krzysztof H. kl. VIIa, Oliwier R. kl. VIc

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w lekkoatletyce

III miejsce - Kaja Sz. kl. VIIb (bieg na 60m)

I miejsce - Bartosz D. kl. Vb (bieg na 1000m)

VII miejsce - dziewczęta

VII miejsce - chłopcy

Mistrzostwa Dzielnicy w badmintonie

III miejsce - Julia D. kl. i Milena W. kl. VIa

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Wierszyki łamiące języki"

II miejsce - Zuzanna S. kl. Ia, Katarzyna K. kl. IIIb

III miejsce - Maksymilian Ż. kl. IIIa

Dzielnicowy Konkurs Piosenki w j. angielskim "I can sing"

I miejsce - Brunon W. kl. Vc

III miejsce - Anna M. kl. Vb

Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy "Henryczek"

 

I miejsce - Maciej K. IIIe, Antoni K. kl. IIIe, Maksymilian Ż. kl. IIIa

Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy "Znam przygody dzieci z Bullerbyn"

III miejsce - Anna B. IIIc, Matylda K. kl.IIIc

Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny "I ty możesz zostać Mistrzem Ortografii"

III miejsce - Matylda K. kl. IIIc

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza w Warszawie
    ul. Leopolda Staffa 21
    01-884 Warszawa

    adres e-mail: sp187@edu.um.warszawa.pl
  • Sekretariat szkoły: 022/ 834 - 03 - 87; fax: 022/ 834 - 03 - 87
    Pedagog szkolny: 022/ 834 - 20 - 13
    Sekretariat:101
    Pedagog:110
    Pielęgniarka:109
    Oddział przedszkolny:105
    Kierownik świetlicy:107
    Świetlica dół:106
    FAX:102

Galeria zdjęć