Koncert świąteczno- noworoczny

16.01.2024 09:59

11.12.2023r. odbył się koncert świąteczno- noworoczny połączony ze wspólnym kolędowaniem. W szkole zgromadzili się uczniowie, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, a także zaproszeni goście. Kolędowanie rozpoczęli nauczyciele, którzy razem z dyrektorem wykonali piosenkę: "Jest taki dzień". Wspólne kolędowanie było przeplatane pięknymi występami dzieci. Całość prowadzili uczniowie naszej szkoły. W czasie kolędowania wystąpiły dzieci z Przedszkola 182 i Przedszkola 301. Usłyszeliśmy też utalentowanych uczniów z zespołu fletowego prowadzonego przez p. Małgorzatę Ługowską, zespołu gitarowego prowadzonego przez p. Wiesława Koczywąsa. Dzieci z klasy IV a i Klasy III c wykonały śwąteczne piosenki. Uczniów przygotowały wychowawczynie: Sylwia Bobrowska i Kamila Zaręba. W czasie kolędowania wystąpiły też dzieci z zespołu tanecznego:"Rex" prowadzonego przez p. Beatę Szczepańśką. Cieszymy się, że mogliśmy razem kolędować i podziwiać dziecięce talenty.

Dziękujemy organizatorom, przybyłym gościom, młodym artystom, wolontariuszom za piękny kolędowy wieczór. Do zobaczenia za rok!

Foto relacja

3C lekcja o chmurach

16.01.2024 09:55

Każdy czasem lubi pobujać w obłokach.Niektórzy często chodzą z głową w chmurach. Klasa 3 c miała to wszystko dziś NAPRAWDĘ! Dzięki pani Alicji, mamie Krzysia, która przeprowadziła dla nas lekcję o pogodzie! Zaraziła nas nie tylko pogodą ducha, ale także wlała w uczniów solidny zapas wiedzy, która (mamy nadzieję) nie wyparuje zbyt szybko

Dziękujemy!

Słodkie Andrzejki

16.01.2024 10:05
      W środę 29 listopada w naszej szkole odbyły się Słodkie andrzejki. Uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły mogli kupić pyszne ciasta, babeczki, pierniczki i wiele słodkości. Udało się zebrać 1040 złotych, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Smakołyków było tak dużo, że pozostałości zostały przekazane na szkolną dyskotekę.Bardzo dziękujemy Szkolnemu Kołu Wolontariatu oraz uczniom klasy 6b pod opieką Marty Gocławskiej, Małgorzata Badeńskiej-Onyśk i pani Pauliny Piaseckiej - Bartczak za zorganizowanie kiermaszu.

Święto Niepodległości w naszej Szkole

16.01.2024 10:08

Uroczyste świętowanie Święta Niepodległości w naszej szkole miało miejsce 13.11.2023r. Klasy 4a i 4b przygotowały bardzo interesujące przedstawienie pod opieką pani Moniki Berlińskiej i pani Jolanty Jędruchniewicz. Muzykę zapenił zespół instrumentalny wraz z panią Małgorzatą Ługowską i panem Rafałem Barszczem. Uroczystość miała bardzo podniosły charakter i pięknie przypomninała nam o byciu patriotą i Polakiem.

• Festyn Rodzinny

14.10.2023 17:56

W naszej szkole 23.09 odbył się festyn. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się zorganizować dużo atrakcji. Były pokazy grup działających w naszej szkole, kurs pierwszej pomocy, badanie słuchu, fotobudka, loteria, eTwinnig, gra na instrumentach, malowanie twarzy, stoisko z książkmi,  stoiska róznych krajów z pysznymi potrawami i ciekawymi quizami. Odwiedziła nas straż pożarna i Fundacja Warszawskie Hospicjum dla Dzieci. Na uczestników festynu czekała grochówka, wata cukrowa i popcorn przygotowana przez Szwajcarkę.Na festyn zostało przygotowane specjalne wydanie gazetki szkolnej, w której można przeczytać wiele ciekawych wywiadów.

To był  dobry dzień! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Foto relacja