• Wycieczka klasy 1a do Teatru Lalka

15.11.2022 15:13

10 listopada klasa 1A wybrała się do Teatru Lalka na spektakl O Jasiu i łodydze fasoli, o starej wiedźmie i o studni na końcu świata. Po przedstawieniu mieliśmy okazje zwiedzić zza kulisy Teatru oraz zapoznać się z pracowniami lalkarza, choreografa, krawcowych. Niesamowite emocje!

• Wycieczka klasy 3Ai 3C do Torunia

18.09.2022 15:05
      Klasa 3a i 3c 16.09 były na wycieczce w Toruniu. Zwiedzali z przewodnikiem Rynek Staromiejski, ratusz, Dwór Artusa, pomnik Mikołaja Kopernika, rodzinny dom astronoma, widzieli Krzywą Wieżę, Katedrę Świętojańską, spacerowali po Bulwarze Filadelfijskim. Potem dzieci zjadły pyszny obiad, a następnie brały udział w pokazie astronomicznym w planetarium, gdzie odkrywali tajemnice planet i galaktyk. Z wielkim zapałem własnoręcznie piekli pierniki metodą 500- letniej tradycji podczas lekcji muzealnej. Wycieczkę zakończyli na kupowaniu pamiątek z Torunia: kubeczki, kartki, torebeczki, długopisy, a nawet akcesoria łucznicze. Wycieczka była badzo udana!
    • Wycieczka klasy 2a i 3b

18.09.2022 13:46
      12 września klasa 3b i 2a były w Gościńcu Wiecha na wycieczce "Od ziarenka do bochenka". Ponizej fotoleracja z wycieczki. Więcej zdjęć w albumi.
    • Bohema House - Klasa 4 c

13.06.2022 22:41

W dniu 9 czerwca klasa 4c pod opieką organizatora wycieczki p. Klaudii Byczkowskiej była na pokazie nowego cyrku w Polsce Bohema House pt. ,,Plastikowy cyrk dr Dolittle. Jest to cyrko - teatr czyli połączenie pokazów akrobatycznych, aktorskich i wokalnych dla dzieci i dorosłych pełne wrażeń i silnych emocji. Każda chwila ich występu zaskakuje, uczy i zadziwia. Pokaz jest stosunkowo krótki 1- godzinny, ale pełen wrażeń.

Mediateka kl. 1p

12.06.2022 13:05

Z okazji Dnia Dziecka klasa 1p ze swoją wychowawczynią gościła dziś w MEDIATECE. Dzieci obejrzały film ,,Alwin i wiewiórki 3" w wersji ukraińskiej. Wszystkim film bardzo się podobał. Widać bylo radość na twarzach uczniów. Po projekcji wykonano wspólne, pamiatkowe zdjęcie.