Warsztaty kulinarne w Wilanowie kl. 3d

21.12.2017 20:27
      12 grudnia 2017 roku uczestniczyliśmy w warsztatach historycznej rekonstrukcji kulinarnej pt. “W staropolskiej kuchni”. W czasie warsztatów zdobywaliśmy wiedzę na temat staropolskiej kuchni oraz przygotowywaliśmy staropolskie przysmaki według dawnej receptury. Na zakończenie warsztatów skosztowaliśmy przygotowaną przez nas zupę dyniową oraz aromatycznie pachnące pierniki. Nasze zaangażowanie w czasie warsztatów zostało docenione przez Mistrzów Kuchni - otrzymaliśmy certyfikat Młodych Adeptów Dawnej Sztuki Kulinarnej.

Warsztaty kulinarne w pizzerii kl. 3b

18.12.2017 19:44
      Klasa 3b wybrała się mikołajkowe warsztaty kulinarne do pizzerii. Dzieci miały okazję poznać proces tworzenia pizzy. Własnoręcznie wykonana pizza na cienkim cieście wykonana pod okiem Szefa Kuchni smakowała wyśmienicie! Zapraszamy do oglądania zdjęć.

Biblioteka Publiczna kl. 3b

18.12.2017 19:33
      Klasa 3b wybrała się do Biblioteki Publicznej przy ulicy Duracza 19. Uczniowie uczestniczyli w lekcji pt.”Wprowadzenie w czytelnictwo”. Pani bibliotekarka rozmawiała z dziećmi na temat ciekawych, godnych przeczytania książek.  Uczyła poszanowania książek oraz poprawnego zachowania w bibliotece.

Muzeum Katyńskie kl. 7b

13.12.2017 20:08
      7 grudnia 2017r. klasa 7b wybrała się na lekcję do Muzeum Katyńskiego. Uczniowie poznali losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939r. oraz fakty dotyczące Zbrodni Katyńskiej.

Muzeum Etnograficzne kl. 3c

13.12.2017 19:33
      Przygotowania świąteczne czas zacząć... klasa 3c spędza mikołajki w Muzeum Etnograficznym robiąc ozdoby świąteczne.