• Ubieranie choinki 2023

• Nowa galeria Ubieranie choinki 2023 została dodana do albumu fotograficznego

Jak co roku pan dyrektor Jacek Gałkiewicz z przedstawiecielami Wolontariatu Szkolnego ubrał choinkę.
            W tym roku choinkę zdobi 50 nowych bombek, które zakupiła dla nas Rada Rodziców.
            Bardzo serdecznie dziękujemy!

Świąteczny nastrój już nam się udziela :)

• Słodkie Andrzejki

• Nowa galeria Słodkie Andrzejki została dodana do albumu fotograficznego

W środę 29 listopada w naszej szkole odbyły się Słodkie andrzejki. Uczniowie, nauczyciele oraz inni pracownicy szkoły mogli kupić pyszne ciasta, babeczki, pierniczki i wiele słodkości. Udało się zebrać 1040 złotych, które zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Smakołyków było tak dużo, że pozostałości zostały przekazane na szkolną dyskotekę.Bardzo dziękujemy Szkolnemu Kołu Wolontariatu oraz uczniom klasy 6b pod opieką Marty Gocławskiej, Małgorzata Badeńskiej-Onyśk i pani Pauliny Piaseckiej - Bartczak za zorganizowanie kiermaszu.

• Konkurs dzielnicowy: "Wierszyki łamiące języki"

• Nowa galeria Konkurs dzielnicowy: "Wierszyki łamiące języki" została dodana do albumu fotograficznego

W poniedziałek 27 listopada uczniowie sześciu bielańskich przedszkoli i dziewięciu szkół podstawowych, którzy wzięli udział w konkursie recytatorsko-aktorskim WIERSZYKI ŁAMIĄCE JĘZYKI odebrali dyplomy, nagrody, upominki, gromkie brawa oraz uroczyste fanfary. Ale na tym nie koniec! Galę uświetnił Artur Barciś! Aktor osobiście gratulował wszystkim dzieciom – 61(sic!), a towarzyszyli mu burmistrz dzielnicy Bielany p. Grzegorz Pietruczuk oraz dyrektor naszej szkoły p. Jacek Gałkiewicz. Po wysłuchaniu laureatów p. Barciś poprowadził lekcję dykcji. Zadania nie były łatwe, sam p. Gałkiewicz może to potwierdzić, gdyż został wywołany do odpowiedzi. W ćwiczeniach poprawnej i pięknej wymowy wzięła także udział licznie zgromadzona publiczność.Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na fb szkoły oraz - przede wszystkim! - do udziału w IX edycji konkursu w przyszłym roku.Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, dzięki któremu wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Koordynatorzy konkursu

Laureaci VIII edycji konkursu:

Przedszkola:

1. Leon J., Przedszkole nr 306

2. Agnieszka B., Przedszkole nr 182

3. Zuzanna L., Oddział przedszkolny przy SP 80

Klasy pierwsze:

1. Joanna M., Szkoła Podstawowa nr 223

2. Lena M., Szkoła Podstawowa nr 187

3. Julia P., Szkoła Podstawowa nr 369

Klasy drugie i trzecie:1. Zofia M., Szkoła Podstawowa nr 369

2. Marta P., Szkoła Podstawowa nr 187

2. Luiza T., Szkoła Podstawowa nr 369

3.Janek C. Szkoła Podstawowa nr 187

• Skrzaty na etyce

• Nowa galeria Skrzaty na etyce została dodana do albumu fotograficznego

Nietuzinkowe skrzaty, które uczyły współpracy opanowały naszą szkołę.

Każdy niepowtarzalny i inny wyszedł z pod rąk naszych wspaniałych uczniów.

Skrzaty zrobione są ze skarpety, włóczki i gumek recepturek. Podobają Ci się możesz je spokojnie wykonać sam! Są świetnym upominkiem.

• Święto Niepodległości w naszej Szkole

• Nowa galeria Święto Niepodległości w naszej Szkole została dodana do albumu fotograficznego

Uroczyste świętowanie Święta Niepodległości w naszej szkole miało miejsce 13.11.2023r. Klasy 4a i 4b przygotowały bardzo interesujące przedstawienie pod opieką pani Moniki Berlińskiej i pani Jolanty Jędruchniewicz. Muzykę zapenił zespół instrumentalny wraz z panią Małgorzatą Ługowską i panem Rafałem Barszczem. Uroczystość miała bardzo podniosły charakter i pięknie przypomninała nam o byciu patriotą i Polakiem.