• 2024/2025

Szanowni Państwo,

Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2024/2025 dla klas pierwszych odbędzie się na sali gimnastycznej dnia 2.09.2024r. o godzinie 10:30!

Następnie zapraszamy z wychowawcami do następujących sal lekcyjnych:

Klasa 1a - sala 19 (parter)

Klasa 1b - sala 21 (parter)

Klasa 1c - sala 20 (parter)

Klasy II - VIII zapraszamy o godzina 9:00 bezpośrednio do sal lekcyjnych:

Klasa 2a - sala 20 (parter)

Klasa 2b- sala 113 ( I piętro)

Klasa 2c - sala 21 (parter)

Klasa 3a - sala 22 (parter)

Klasa 3b - sala 16 (parter)

Klasa 3c - sala 19 (parter)

Klasa 3d - szkolna stołówka (parter)

Klasa 3e - sala 102 ( I piętro)

Klasa 4a- sala 218 (II piętro)

Klasa 4b- sala 203 (II piętro)

Klasa 4c - sala 120 (I piętro)

Klasa 4d - 119 (I piętro)

Klasa 4e - sala 211 (II piętro)

Klasa 5a - sala 118 (I piętro)

Klasa 5b- sala 219 (II piętro)

Klasa 5c - sala 220 (II piętro)

Klasa 6a - sala 215 (II piętro)

Klasa 6b- sala 216 (II piętro)

Klasa 6c- sala 204 (II piętro)

Klasa 7a - sala 116 (I piętro)

Klasa 7b- sala 117 (I piętro)

Klasa 7c- sala 103 (I piętro)

Klasa 8a- sala 212 (II piętro)

Klasa 8b - sala 217 (II piętro)

Przypominamy, że w tym dniu obowiązuje strój galowy!

• Zakończenie roku klas ósmych

• 20.06.2024r. odbyło się zakończenie roku klas ósmych.

Wspaniali ósmoklasiści wyfrunęli z gniazdka.

Idźcie w świat, bądźcie szczęśliwi!

Powodzenia!

• Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Klasy 8 - 20 czerwca 2024r. (czwartek) godz. 17.30 (sala gimnastyczna)

Klasy 1-4 - 21 czerwca 2024r. godz. 8.30 (1-2 sale lekcyjne, 3-4 sala gimnastyczna)

Klasy 5-7 - 21 czerwca 2024r. godz. 9.30 (sala gimnastyczna)

• eTwinning i Erasmus+   jobshadowing w SP 187

• Dzięki inicjatywie i wieloletniej współpracy pani Ewy Lisiowskiej z nauczycielami z różnych krajów (Turcja, Serbia, Włochy, Szwecja, Hiszpania, Portugalia, Estonia, Litwa i Rumunia) w ramach międzynarodowego programu eTwinning niedawno gościliśmy nauczyciela z Turcji. Pan Sener Kalfa uczył się razem z 3b i panią Lisiowską, 2a i panią Krajewską, 1c i panią Bobrowską oraz 1a i panią Grzesik na świetlicy, a także na polskim z 6a i panią Gocławską🙂 Dużą atrakcją była dla niego możliwość obserwacji zajęć korekcyjno-kompensacyjnych u pani Rus. Dla uczniów z klasy 3b i 2a których nauczyciel poznał wcześniej online podczas realizacji projektu międzynarodowego "Outise the box" przygotował quiz z nagrodami 🧐Pan Sener Kalfa przygotował również prezentację dla nauczycieli naszej szkoły na temat systemu edukacji w Turcji oraz zaprezentował jeden z programów motywujących uczniów do nauki - Class Dojo. 3c z panią Zarębą i panią Balińską przeprowadziły z nim wywiad, 100 nurtujących pytań, na które odpowiedzi poznacie już niebawem w najbliższym wydaniu gazetki szkolnej.

• Przedstawienie: "Rzepka" w ramach zajęć z koła teatralnego

• Nowa galeria Przedstawienie: "Rzepka" w ramach zajęć z koła teatralnego została dodana do albumu fotograficznego

9 i 10 maja 2024r. odbyło się przedstawienie "Rzepka" wykonane przez dzeci w ramach zajęć z koła teatralnego.  W pierwszym terminie widzami były dzieci z Przedszkola nr 182, Przedszkola nr 181 , Przedszkola nr 105 i Przedszkola nr 301 razem z wychowawcami. 10 maja mali aktorzy zagrali dla uczniów i nauczycieli z naszej szkoły. Po przedstawieniu zaprezentował się Zespół Taneczny :Rex". Dziewczynki zatańczyły piękne solówki.

• Wycieczka 1c do Muzeum Sportu

• Nowa galeria Wycieczka !c do Muzeum Sportu została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 15 marca klasa 1c uczestniczyła w wycieczce do Muzeum Sportu i Turystyki, podziwiając eksponaty m.in. stare rowery, sanki, łuki i inne. Przewodniczka zapoznała nas z historią Igrzysko Olimpijskich, przedstawiła dzieje sportu od antycznej Grecji, poprzez nowożytne Igrzyska Olimpijskie oraz początki sportu w Polsce do współczesności. Uczniowie zobaczyli pochodnie, którymi przenoszono ogień olimpijski podczas olimpiad.