• Charytatywny koncert na rzecz hospicjum

• Hospicjum na Bielanach, z którym współpracuje nasza szkoła organizuje koncert charytatywny w dniu 21.09.2022r w amfiteatrze na Bemowie. Wystąpią zespoły: Mikroklimat i Wolna Grupa Bukowina. Serdeczne zapraszamy!!!

• Wycieczka klasy 3a i 3c do Torunia

• Nowa galeria Wycieczka klasy 3a i 3C do Torunia została dodana do albumu fotograficznego

Klasa 3a i 3c 16.09 były na wycieczce w Toruniu. Zwiedzali z przewodnikiem Rynek Staromiejski, ratusz, Dwór Artusa, pomnik Mikołaja Kopernika, rodzinny dom astronoma, widzieli Krzywą Wieżę, Katedrę Świętojańską, spacerowali po Bulwarze Filadelfijskim. Potem dzieci zjadły pyszny obiad, a następnie brały udział w pokazie astronomicznym w planetarium, gdzie odkrywali tajemnice planet i galaktyk. Z wielkim zapałem własnoręcznie piekli pierniki metodą 500- letniej tradycji podczas lekcji muzealnej. Wycieczkę zakończyli na kupowaniu pamiątek z Torunia: kubeczki, kartki, torebeczki, długopisy, a nawet akcesoria łucznicze itp.! Wycieczka była bardzo udana!

• Sprzątanie Świata kl.5b

• Nowa galeria Sprzątanie Świata kl.5b została dodana do albumu fotograficznego

16 września klasa 5b brała udział w  Akcji Sprzątania Świata pod patronatem Fundacji Nasza Ziemia. Uczniowie byli bardzo zaanagażowani w akcję. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za posprzątanie okolic naszej szkoły. Dzięki Wam nasze Bielany są czystrze i piękniesze.

• Nowa galeria Dzień Kropki została dodana do albumu fotograficznego

Międzynarodowy Dzień Kropki, to co raz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Tego dnia uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy instytucji kultury na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw i happeningów, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnię i wspólnie się pobawić.

W wielu szkołach i przedszkolach powstają wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki. Obchody International Dot Day to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma w sobie jakiś ukryty talent.

Tekst zaczerpnięty ze strony: https://mojedziecikreatywnie.pl/2020/09/miedzynarodowy-dzien-kropki/

W naszej szkole dziecii nauczyciele byli ubrani w stroje z elementami kropki. Uczniowie ze Szkolnego Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego przygotowali kropki i ozdobli nimi szkolne sale i korytarze.

Uczniowie klasy 2c świętowali ten dzień na lekcji języka angielskiego.

• Rozpoczęcie roku szkolnego

• Nowa galeria Rozpoczęcie roku szkolnego została dodana do albumu fotograficznego

Za nami rozpoczęcie roku szkolnego. Zebranych gości przywitał dyrektor szkoły p. Jacek Gałkiewicz.

Klasa 3a przygotowała program artystyczny pod kierunkiem p.Sylwii Bobrowskiej i p. Moniki Stapińskiej. Dzieci odegrały przedstawienie:"Pierwszy dzień w szkole" i zaśpiewały piosenkę: 'Plecak i walizka". Program uświetnił występ taneczny Marty Prokopowicz z Zespołu Rex prowadzony przez p.Beatą Szczepańską

Na gali była obecna p. wice burmistrz Katarzyna Potapowicz która skierowała słowa do dzieci, rodziców i nauczycieli , a także wręczyła piórniki uczniom klas pierwszych. Odbyło się też uroczyste ślubowanie dzieci,które w tym roku rozpęczyły naukę w naszej szkole.

Drodzy Uczniowie! Życzymy Wam dobrych ocen, wzajemnej życzliwości , dużo radości i uśmiechu.

• Spotkania z rodzicami 05.09.2022

• Zebrania z rodzicami odbędą się 5 września 2022r. wg harmonogramu:

klasy 1, 4 - godz. 16.30

klasy 2, 5 - godz. 17.00