• Spotkania z wychowawcami kl. 0, 1, 4

• W dniu 30 i 31 sierpnia 2022r. odbędą się spotkania uczniów z wychowawcami klas wg harmonogramu:

klasy 4a i 4b - 30 sierpnia 2022r. godz. 17.00

klasy 0 i 1 - 31 sierpnia 2022r. godz. 17.00

• Informacja dotycząca nowelizacji uchwały antysmogowej dla Mazowsza

• 26 kwietnia 2022r. Sejmik Województwa Mazowieckiego przyjął znowelizowaną Uchwałę antysmogową. To krok milowy dla osiągnięcia celu, jakim jest czyste powietrze dla Warszawy i całego Mazowsza.W związku z bliskimi terminami ważnych dla mieszkańców zmian, podyktowanych przepisami ww. uchwały, umieszczamy ogłoszenie zawierające potrzebne informacje.

• Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022

• Nowa galeria Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 została dodana do albumu fotograficznego

24 czerwca 2022 roku usłyszeliśmy po raz ostatni dzwonek, kończący rok szkolny 2021/2022.

Był to czas wytężonej pracy całej społeczności szkolnej: nauczycieli, uczniów i rodziców. Po dwóch latach pandemii znów stanęliśmy przed ogromnym wyzwaniem jakie przyniosła wojna w Ukrainie. Strach, niepewność, lęk o naszą przyszłość. Przede wszystkim trzeba było podjąć się zadania udzielenia pomocy tym, którzy przed wojną uciekali.
            Na czas wakacji, życzymy wytchnienia i odpoczynku a przede wszystkim jak najwięcej czasu spędzonego z najbliższymi.

Drodzy uczniowie! Po ciężkiej pracy nadszedł dla Was czas upragnionych wakacji.
            Gratulujemy Wam sukcesów, które odnieśliście w tym roku szkolnym oraz wysokich wyników w nauce.

Życzymy Wam, by te wakacje były dla was radosnym odkrywaniem świata, ciekawych przygód, nawiązywaniem nowych przyjaźni.

Mamy nadzieję, że beztroski czas wakacji, będzie również bezpieczny,

by we wrześniu móc wrócić w pełni sił do swoic kolegów i koleżanek w klasie.

• Dni Języków - kiermasz kulinarny

• Nowa galeria Dni Języków - kiermasz kulinarny została dodana do albumu fotograficznego

Ostatni Dzień Języków to istna poezja dla naszych kubków smakowych:)

Pracowały wszystkie nasze zmysły. W tym roku uczniowie wraz z rodzicami wyjątkowo zaangażowali się w to wydarzenie. Wielu z nich popisało się swoimi cukierniczymi zdolnościami, przynosząc pyszne, domowe wypieki, była również pizza, sałatki, a nawet chleb ze smalcem i kiszone ogórki.

Oczywiście to wszystko łączyło się z równie przyjemnym zdobywaniem wiedzy na temat obcych języków i pokazując, że wszyscy jesteśmy równi bez względu na to skąd podchodzimy!

Wszystkie zebrane środki podczas kiermaszu zostały przekazane Fundacji UNAWEZA - akcja na Pomoc Ukrainie.

Dziękujęmy serdecznie wszystkim osobom, które włączyły się w akcje, a także dziękujemy wydawnictwu Bauer, ktore częściowo wsparło nasz kiermasz pysznymi słodyczami!

• Dni Języków - prezentacje klas i gra terenowa

• Nowa galeria Dni Języków - prezentacje klas i gra terenowa została dodana do albumu fotograficznego

Kolejny Dzień Języków to czas prezentacji klas. Było bardzo interesująco i egzotycznie! Mogliśmy dowiedzieć się wielu istotnych informacji na tematy związane z prezentowanymi językami.

Wiele klas przygotowało bardzo ciekawe prezentacje, były też tańce, śpiewy, krótkie scenki, a przy tym wszystkim było wiele śmiechu!

Starsi uczniowie przygotowali dla młodszych klas również ciekawą grę terenową! Klasy 0-3 z wielkim zapałem uczestniczyły w przygotowanej zabawie.

Łapcie foto relacje w naszym albumie fotograficznym :)

• Dni Języków - Dekoracje

• Nowa galeria Dni Języków - Dekoracje została dodana do albumu fotograficznego

Końcówka roku szkolnego przyspożyła nam wszystkim wiele radości.

Trzy Dni Języków spowodowały, że w szkole zrobiło się gwarno, kolorowo i wesoło. W pierwszym dniu wszystkie klasy przygotowywały dekoracje w klasach i przed nimi.

W foto galerii możecie zobaczyć tylko namiastkę tego, co przygotowywali uczniowie wraz z wychowawcami klas.