• Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się 1 września 2022r. wg harmonogramu:

klasy 2-3 - godzina 8.30

klasy 4-8 - godzina 10.00

klasy 1 -    godzina 9.00

• "Lato w mieście"

• Rozkład zajęć III tydzień

29.08.

1.ZOO

3.ZOO

4. ZOO

6.Zajęcia Fitness-MDK Gwizdak-12.30-13.15

7.ZOO

8.ZOO

30.08.

3, 4, 6, 7  grupa- Wycieczka do Pomiechówka: Park Dolina Wkry, spacer w koronach drzew, warsztaty
            7.30-14.00

14.00 0biad

1 i 8 grupa - Pływalnia 9.00- 10.00

Zajęcia Jumper Bell

13.00 sukcesywnie wszystkie grupy

31.08.

Grupa 1, 8 , 6, 7 Wycieczka do Pomiechówka: Park Dolina Wkry, spacer
            w koronach drzew/warsztaty.

7.30-14.00

14.00 Obiad

Pływalnia 9.00- 10.00

14.30 Impreza na zakończenie Lata w Mieście.

Prosimy, by dzieci tego dnia odbierać od 15.30.

Wszystkie dzieci powinny posiadać codziennie legitymację szkolną, kartę warszawiaka i obuwie
            na zmianę. Dzieci korzystające z basenu również strój kąpielowy, czepek, klapki.

Organizator wypoczynku zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian ze względu na pogodę
            i zajęcia komercyjne.

• Zasady zgłaszania nieobecności dziecka podczas akcji "Lato w Mieście"

• ZASADY ZGŁASZANIA NIEOBECNOŚCI DZIECKA PODCZAS AKCJI
            „LATO W MIEŚCIE”

1. Wyżywienie

Zgodnie z regulaminem akcji: „Lato w mieście”, podanym przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy zgłoszenia nieobecności dziecka na posiłkach należy dokonać do firmy odpowiadającej za żywienie do godz. 14.00 dnia poprzedzającego.

*sms: 511-131-109

*mail: beata.jurkiewicz@szwajcarka.net

W informacji proszę wpisać dane dziecka, numer szkoły, gdzie jest LwM i termin nieobecności (od- do). Można zgłaszać kilka dni razem.

Zgłoszenia do wychowawcy lub opiekuna grupy nie będą honorowane.

Zwroty będą dokonywane po zakończeniu akcji na podstawie mailowego wniosku od Rodzica, złożonego do 7.09.2022r., koniecznie z podanym numerem konta.

Niedopełnienie warunków będzie jednoznaczne z rezygnacją ze zwrotu.

1. Opieka

Zgodnie z regulaminem akcji: „Lato w mieście”, podanym przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy rezygnację z opieki należy zgłosić do koordynatora LwM do godz.14.00 dnia poprzedzającego oraz złożyć wniosek, który jest  dostępny na stronie szkoły w załączniku aktualnościach albo po skopiowaniu linku znajdującego się w zakładce Lato w Mieście.

*sms: 723-244-003

*mail: marta.sedek@sp187.waw.pl

Wniosek o zwrot płatności za opiekę i wyżywienie w ramach Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2022 należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 7.09.2022r.w sekretariacie szkoły lub u koordynatora LwM.

Niedopełnienie warunków będzie jednoznaczne z rezygnacją ze zwrotu.

wniosek_o_zwrot.pdf